poniedziałek, 12 września 2011

Konkurs na projekt jesiennej sukienki-zmiana terminu nadsyłania prac

W związku z sugestiami, by przedłużyć termin nadsyłania prac postanowiłam się ugiąć i przedłużyć termin o tydzień. Macie zatem czas do 20 września (wtorek - godzina 18.30). Bardzo zależy mi na jak największym zainteresowaniu konkursem, by móc wyłonić interesujący projekt.

13 komentarzy:

 1. Nie wiedziałam o tym konkursie - bomba! Na pewno zmobilizuję się i coś przygotuję, bo książka z pewnością by się przydała ;) Można nadesłąć tylko jedną pracę, czy więcej?

  Pozdrawiam ciepło!
  sancewicz.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo!to w takim razie warto było niekonsekwentnie zmienić termin nadsyłania projektów:) Czekam na Twój rysunek:) Poproszę o jedną pracę i pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam coś w głowie (chciałam sobie uszyć jesienną sukienkę) i jeśli mi się uda narysować, to kto wie, hohoho! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Brummig, założyłaś konto na google!:)Gorąco zapraszam wszystkich czytelników do udziału w konkursie-jestem strasznie ciekawa Waszych propozycji:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też jestem bardzo ciekawa! Ten konkurs to świetny pomysł. Wspomnę o nim w moim poście - może ktoś jeszcze się zgłosi. Bah, nie dbam o konkurencję, grunt to dobra zabawa!

  Pozdrawiam raz jeszcze!

  OdpowiedzUsuń
 6. Super!Będę Ci bardzo wdzięczna-zależy mi żeby mieć z czego wybierać:) Jeśli jest to możliwe proszę też innych blogujących o jakieś napomnkięcie na swoich stronach o tym jesiennym konkursie:)

  OdpowiedzUsuń
 7. A czy konieczna jest publikacja tych rysunków (niezwycięskich) na blogu? ;-) bo jakoś śmiałości chyba nie mam publicznie coś rysować ;)))

  A na poważnie to jak mi się uda po weekendzie coś szybko narysować to wyślę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O bardzo fajnie! Może spróbuję, ale nie wiem czy podołam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. @Jezdem bardzo Ci dziękuję za przekazanie czytelnikom informacji o konkursie
  Jeśli natomiast chodzi o publikację rysunków na blogu to chciałabym móc Wam zaprezentować jak trudny mam orzech do zgryzienia. Jednak ponieważ niektórym z uczestników zależy, by się ujawniać a innym wręcz przeciwnie, to może najlepszym wyjściem bedzie, jeśli opublikuję wszystkie rysunki, ale info o tym kto jest autorem umieszczę tylko przy tych, których autorzy wyrazili taką chęć. W związku powyższym proszę Was, byście podczas nadsyłania prac dali mi znać jaka opcje wybieracie.
  @Agynes podołasz! Ołówek do ręki:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale jestem ślepa! Nie zauważyłam w ogóle tego konkursu i widzę, że własnie minął termin nadsyłania prac:( A może dasz jeszcze czas do piątku dla takich "spostrzegawczych" jak ja? :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie chciałabym znowu zmieniać terminu nadsyłania prac, ale na pocieszenie powiem, że w tym roku planuję jeszcze jeden - zatem zachęcam do śledzenia wpisów:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Rozumiem:P Cóż, mogę mieć tylko do siebie żal, że jestem ślepa:P
  Jestem bardzo ciekawa, co dziewczyny wymyśliły i jak wyjdzie gotowa kiecka:)

  OdpowiedzUsuń