piątek, 7 października 2011

Od dzisiaj będę idealną Panią domu...

....ponieważ  w nagrodę za sportową sukienkę otrzymałam w konkursie Łucznika poradnik "Uszyj w jedno popołudnie" a w nim w przystępny sposób wyjaśnione  jak szyć pokrowce, kosmetyczki, torby, pledy, śliniaczki i inne. Łucznik miał świetną intuicję jaką książką mnie obdarzyć - ostatni pokrowiec na małżeńskie łoże z alcantary szyłam bardzo, ale to bardzo długo...a efekt i tak pozostawiał wiele do życzenia i doszłam do wniosku, że łatwiej uszyć sukienkę, niż pozornie proste rzeczy do domu. Ale teraz, z tą książką, mam nadzieję, że to się zmieni. Jakieś efekty mam nadzieję Wam w przyszłości pokazać. Na razie jednak osiągam apogeum ospałości, słoniowatości i powolności. Staram się mimo tego wywiązać jakoś ze zleconych mi poprawek dla rodziny, znajomych i sąsiadów, bo wiem, że jeśli teraz tego nie zrobię, to za jakiś czas (za jaki to już zależy od Tymona:) stanie się to utrudnione na kilka tygodni.

A na koniec sukienka dzięki której książka trafiła dzisiaj w moje ręce:)12 komentarzy:

 1. Brawo Cantaro! :)
  Jest mi niezwykle miło,że mogę Ci pogratulować nagrody. Fajna bo praktyczna.
  Pozdrawiam serdecznie Ciebie i Tymonka pełna oczekiwania ,kiedy zdecyduje się przyjść.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z nieufnością podchodziłam do tej książki, ale w sumie - dobrze mieć coś takiego pod ręką. Fakt, czasem najprostsze rzeczy sprawiają największy kłopot.

  A poza tym gratuluję nagrody!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. GRATULUJEMY!!!!!W pełni zasłużenie:)) Z tą książką będziesz perfekcyjną panią domu:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  Zachęciłaś mnie do nabycia tej książki słowami: "łatwiej uszyć sukienkę, niż pozornie proste rzeczy do domu". Coś w tym jest:) Sukienek popełniłam już kilka, ale narzuty na kanapy czekają już kilka lat w koleje, nie wspomnę o poduszkach...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję!!! Nagroda zasłużona:)) Miłej lektury i pracy. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje, ale... sukienka, która wygrała podoba mi się mniej od Twojej :/

  OdpowiedzUsuń
 7. Dzięki dziewczyny:)
  Jezdem mnie najbardziej podobała się sukienka Doroty Pietruszki, której w ogóle nie dostrzeżono:( Nie rozumiem wyroków jury, ale nie zniechęca mnie to do dalszych prób:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wygranej! :) a książki zawsze są świetne - uwielbiam czytać, o szyciu również :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O jaka fajna książka! Podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluje nagrody! Tez mam ta ksiazke, ale jeszcze nigdy z niej nie korzystalam, moze kiedys sie do niej przekonam ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana po co ci ta książka? Przecież ty to wszystko umiesz :)

  OdpowiedzUsuń
 12. @longredthread - specjalizuje się w ciuchach szczególnie babskich, a takie rzeczy do domu naprawdę średnio mi wychodzą...ale cóż może będzie lepiej:)

  OdpowiedzUsuń